Rafting DUNAJEC - Červený Kláštor    Červený Kláštor


MOBIL: ++421-904-800249
++421-944-447798
EMAIL: raftingdunajec@gmail.com
WWW: www.raftingdunajec.sk
www.pieniny.sk/raftingdunajec/
FACEBOOK: Rafting Dunajec
INSTAGRAM: raftingdunajec.sk
GPS: N 49.393705°
E 20.411003°
ADRESA: 059 06 Červený Kláštor 35

    Kompletný vodácky servis na rieke Dunajec v národnom parku Pieniny. Predmetom našej činnosti je v prvom rade zabezpečenie excelentných zážitkov pre našich klientov.
    Poskytujeme rafting na Dunajci v spoločnosti skúseného inštruktora, ktorý bude počas splavu rieky aj Váš sprievodca. Samozrejme skúsenejšie a odvážne posádky môžu využiť služby našej požičovne člnov, raftov, kajakov a kanoe.
    Okrem uvedeného požičiavame aj bicykle.
    Disponujeme dostatočným počtom člnov a vybavenia pre zabezpečenie rôznych akcií - ako sú školské výlety, firemné akcie a teambuildingy.
    Ponúkame na výber z 3 trás splavu, pričom najviac preferovaná je 9 km trasa z Červeného Kláštora do Lesnice, ktorá trvá v priemere 1,5 hod.

    Firma Rafting DUNAJEC bola založená tromi súrodencami v roku 2017. Za krátky čas svojho pôsobenia si firma získala veľkú priazeň zákazníkov. Spolu s našimi inštruktormi tvoríme excelentný kolektív mladých ľudí. Rafting DUNAJEC sa zameriava nielen na slovenskú klientelu ale aj na zahraničných klientov a to najmä z Izraela. Hlavnou zásadou pri vykonávaní našich služieb je spokojnosť našich klientov.

    Naša hlavná prevádzka sa nachádza priamo v centre obce Červený Kláštor - oproti lávke cez Dunajec. Máme žltú poznávaciu farbu - žlté reklamné bilboardy, žlté reklamné vlajky a vždy máme na sebe oblečené žlté reklamné tričká Rafting DUNAJEC.
    Vodácka sezóna na Dunajci začína 1. apríla a končí 31. októbra.
    Otváracie hodiny sú počas mesiacov júl a august - Pondelok až Nedeľa od 9,00 do 18,00 hod.. Počas ostatných mesiacov mimo letných prázdnin nás ohľadom splavu kontaktujte telefonicky pretože máme otváracie hodiny prispôsobené objednávkam. Telefonické objednávky prijímame do 22,00 hod.

    SPLAV SI PROSÍM REZERVUJTE VOPRED, či už telefonicky, emailom alebo prostredníctvom objednávkového formuláru na našej webstránke www.raftingdunajec.sk. Ďakujeme :)

Cenník:

   

   


webmaster