Chata U Rybára    Havka


MOBIL: ++421-914-237981
EMAIL: marcelakozubova@zoznam.sk
WWW: www.pieniny.sk/urybara/
GPS: N 49.341301°
E 20.404685°
ADRESA: 061 01 Havka 56

    Chata U Rybára sa nachádza v zamagurskej obci Havka v blízkosti národného parku Pieniny. Obec Havka je spojená poľnou cestou s obcou Lechnica cca 3 km. Zaujímavosťou je novovytvorená cyklotrasa začínajúca sa v Lechnici prechádzajúca cez Havku a končiaca v Červenom Kláštore.
    Ubytovanie ponúka možnosť peších túr po blízkych lesoch, zberu lesných plodov, navštíviť Galériu Pieninského národného parku v Spišskej Starej Vsi, splaviť Dunajec na plti a návštíviť múzeum Červený kláštor a hrad Niedzica.
    Zaujímavé atrakcie sú tiež turistika na vrch Tri Koruny, Chodník v korunách stromov v Bachledovej doline a novovybudovaný Park miniatúr s detským zábavným a lanovým parkom pri hrade Niedzica.
    V zime je možnosť lyžovania vo vzdialenosti len 15 km v Poľsku na lyžiarskom vleku s možnosťou nočného lyžovania.
    Z objektu je možnosť podnikať výlety autom do Poľska na trhy v Novom Targu, navštíviť Vysoké Tatry, hrad Stará Ľubovňa, Levoču, Spišský hrad a Slovenský raj.

    Príďte si vychutnať voľný čas do Chaty U Rybára s celoročnou prevádzkou. V chate ubytujeme menšiu i väčšiu skupinku hostí do kapacity 10 lôžok.

    Prízemie chaty Vám poslúži ako denná časť, kde si v obývacej miestnosti s prekrásnym výhľadom na celú záhradu posedíte na gaučovom sedení. V prípade záujmu Vám gauč pripravíme ako prístelku pre dve osoby.
    Nachádza sa tu tiež televízor s káblovým príjmom, rádio s CD prehrávačom, WiFi a rôzne stolové spoločenské hry. Dokonalú atmosféru dotvára krbová piecka.
    K dispozícii je Vám plne vybavená kuchyňa so sklokeramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a chladničkou.
    Na prízemí je situovaná aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

    Poschodie tvorí 3-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami a 2-lôžková spálňa s možnosťou rozloženia prístelky.
    Na krásnej záhrade stojí aj veľký altánok, kde si máte možnosť opekať, urobiť chutný kotlíkový guláš, či aj uvariť obed vo vonkajšej kuchynke a to priamo v altánku. Súčasťou vonkajšej kuchynky je rúra so sporákom, umývadlo aj s teplou vodou, stôl s lavicami, krb a hojdacia sieť na ktorej sa príjemne pohojdáte.
    Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate.
    V objekte je možné ubytovať iba jednu samostatnú skupinu. Ideálna je pre rodinné pobyty, skupinu turistov a milovníkov prírody.

    Cena ubytovania za objekt na noc v sezóne 60 € a mimo sezóny 50 €.
    Možná dohoda podľa počtu osôb.


webmaster