Penzión U Gorala    Lesnica


MOBIL: ++421-905-963316
++421-911-963316
EMAIL: info@chatapieniny.sk
WWW: www.chatapieniny.sk
www.pieniny.sk/ugorala/
GPS: N 49.400365°
E 20.472996°
ADRESA: 065 33 Lesnica 25

    Penzión, U Gorala sa nachádza v zamagurskej obci Lesnica priamo v Pieninskom národnom parku. Oblasť Zamaguria a Pieninský národný park ponúkajú turistom ideálne miesta na oddych s nenáročnými turistickými a cykloturistickými trasami a nádhernými prírodnými úkazmi. Najväčšou atrakciou tejto oblasti je splavovanie pohraničnej rieky Dunajec na drevených pltiach a raftoch. Vo vzdialenosti 30 minút od objektu sa nachádza sedačková lanovka a letná bobová dráha.
    V zime je možnosť lyžovania na lyžiarskom vleku priamo v obci Lesnica (pre nenáročných) a v lyžiarskych strediskách Litmanová, Vyšné Ružbachy a Ľubovnianske kúpele.
    V blízkom okolí penziónu je možné navštíviť múzeum Červený kláštor, hrad Stará Ľubovňa, historické mestá Kežmarok a Levoča, termálne kúpalisko Vyšné Ružbachy, Vysoké Tatry a Poľskú republiku.

    Penzión je situovaný v strede dediny. V blízkosti je autobusová zástavka, ktorou sa klienti dostanú do Červeného Kláštora. Plťami sa potom môžu splaviť naspäť do Lesnice.

Popis objektu (12 lôžok + 9 prísteliek):
    - 5 samostatných poschodových apartmánov s TV-SAT, chladničkou s minibarom, posedením a vlastným sociálnym zariadením (2/3+2, 1/2+3, 1/2+2, 1/2)
    - reštaurácia (50 miest)
    - pohostinstvo (30 miest)
    - terasa (20 miest)
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy, turistického sprievodcu, horských bicyklov, raftov, kajakov, splavu Dunajca na pltiach a jazdy na koči za poplatok.
    Ubytovaní hostia majú 10% zľavu pri splavovaní Dunajca na pltiach.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne od 15 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 10 rokov, pri pobytoch dlhších ako 7 dní a pri obsadení celého objektu poskytujeme zľavy.

    Ponúkame tiež ubytovanie v chate Pieniny v Lesnici.


webmaster