U bažanta - ubytovanie v súkromí - objekt ***    Vyšné Ružbachy


MOBIL: ++421-911-656706
EMAIL: apartmanpw@gmail.com
WWW: www.ubazanta.sk
www.pieniny.sk/ubazanta/
GPS: N 49.300201°
E 20.564486°
ADRESA: 065 02 Vyšné Ružbachy 8

    Ubytovanie U bažanta sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy v pohorí Spišská Magura. Obec je známa predovšetkým svojimi kúpeľami, galériou sôch v travertínovom lome a unikátnym travertínovým jazierkom Kráter. Kúpele ponúkajú možnosť využitia nasledujúcich služieb: sauna, vodoliečba, hypoterapia (jazda na koni), kúpeľné procedúry a celoročne otvorené termálne kúpalisko Isabela s termálnou hydrouhličitou vodou teplou 30°C.
    Ubytovanie sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho svahu (800 m) s technickým zasnežovaním (8 lyžiarskych vlekov dĺžky od 200 do 900 m).
    Objekt je vhodným východiskom na výlety na hrad a skanzen Ľubovňa (15 km), splav Dunajca v Pieninách (20 km), návštevu Vysokých Tatier (25 km), Slovenského raja (50 km), historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, kaštieľ Strážky, Kežmarok, Spišská Sobota) a Šariša (Bardejov, Prešov).

Popis objektu (9 lôžok + 4 prístelky):
    - 1 samostatný apartmán s posedením, balkónom, TV-SAT, videom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) (1/2+2)
    - 3 samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a možnosťou zapožičania TV-SAT za poplatok (1/3+1, 2/2)
    - posedenie na chodbe
    - reštaurácia (40 miest) s možnosťou podávania raňajok a polpenzie
    - letná terasa s krbom
    - detské ihrisko
    - trampolína
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka

    Objekt sa nachádza na začiatku obce v blízkosti informačného centra a je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, pracovných porád a firemných prezentácií.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy vlastným 9-miestnym mikrobusom za poplatok.

    Potraviny 300 m. Autobus 300 m. Vlak 2 km. Reštaurácia s možnosťou stravovania v objekte. Kúpalisko 800 m. Lyžiarsky vlek 800 m. Skibus a Aquabus zdarma.

Cenník:
    Jednolôžková izba štandard/noc 20 €.
    Dvojlôžková izba štandard/noc 35 €.
    Trojlôžková izba štandard/noc 45 €.
    Dvojlôžková izba deluxe/noc 45 €.
    Dvojlôžková izba so spoločnou kúpeľňou/noc 30 €.

    Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
    Deti 3-6 rokov 6 €.
    Pes 4 €.
    Raňajky formou švédskych stolov 5 €.

    Uvedené ceny sú za jednu noc. Možnosť zakúpiť rodinný, prípadne senior balíček. V prípade záujmu možná kalkulácia na mieru.


webmaster