Penzión Tri Koruny    Spišská Stará Ves


MOBIL: ++421-911-380484 ubytovanie
++421-902-409660 ubytovanie
++421-902-644810 reštaurácia a vináreň
EMAIL: info@penziontrikoruny.sk ubytovanie
zelonkajan@gmail.com reštaurácia a vináreň
WWW: www.penziontrikoruny.sk
www.pieniny.sk/trikoruny/
GPS: N 49.382175°
E 20.361125°
ADRESA: SNP 143/72
061 01 Spišská Stará Ves

    O nás
    Tri Koruny sú najvyšším vrcholom Pienin (982 m. n. m) a predstavujú esteticky najpríťažlivejší pohľad, aký môžete v Pieninách zažiť. Náš penzión sme sa rozhodli pomenovať práve po tomto najatraktívnejšom mieste cezhraničného prírodného parku.
    Penzión Tri Koruny sa nachádza v centre mesta Spišská Stará Ves, hneď pri hlavnej ceste smerujúcej do Pieninského národného parku. Svojou rodinnou atmosférou ponúka pocit domova, pokoj a pozitívnu energiu. Náš penzión je rekonštruovaná budova, skolaudovaná v roku 2015. Unikátne architektonické riešenie zachováva krásu minulých čias v podobe zrekonštruovaných kamenných pivníc a snúbi ju s moderným dizajnom interiéru penziónu. Penzión Tri Koruny nie je miestom len pre oddych a komfortné ubytovanie, ale aj pre aktívny relax, športové vyžitie, kultúrne a spoločenské podujatia a rovnako pre harmonickú dovolenku rodín s malými deťmi. Vaše možnosti spoznávania regiónu umocní bezprostredná blízkosť štátnej hranice s Poľskom, ktorá rozširuje obzor pre spoznávanie novej kultúry, zvykov, gastronómie či spoločenského charakteru poľských susedov.

    Ubytovanie
    V súčasnosti Vám ponúkame ubytovanie v piatich dvojlôžkových izbách, ktoré sú štandardne zariadené a esteticky ponúkajú veľmi príjemný nadčasový dizajn, najmä vďaka svetelným prvkom. Samozrejmosťou je televízia, internet, trezor, toaleta, odkladací priestor, pracovný stôl, nočné stolíky s lampami a výhľad smerom na hlavnú ulicu mestečka Spišská Stará Ves.
    Ponúkame Vám aj rodinné apartmány, ktoré znamenajú vysoký komfort ubytovania pre rodiny s deťmi. Súčasťou každého apartmánu je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom a WC. Nechýba ani kuchynka, v ktorej nájdete aj základné vybavenie ( rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička). Samozrejmosťou je dostupné internetové pripojenie.

    Cenník ubytovania
    Dvojlôžková izba s raňajkami:
       Dvojlôžková izba obsadená jednou osobou - 45 € /noc
       Dvojlôžková izba obsadená dvomi osobami - 55 € /noc
    MINI apartmán s raňajkami:
       MINI apartmán obsadený jednou osobou - 40 € /noc
       MINI apartmán obsadený dvomi osobami - 55 € /noc
       MINI apartmán: prístelka - 20 € /noc
    Rodinný apartmán s raňajkami:
       Rodinný apartmán obsadený jednou osobou - 45 € /noc
       Rodinný apartmán obsadený dvomi osobami - 60 € /noc
       Rodinný apartmán: detská postieľka - 5 € /celý pobyt
       Rodinný apartmán: prístelka - 20 € /noc

    Cena zahŕňa: ubytovanie, raňajky, parkovisko.

    Ubytovací poplatok: 0,50 € za osobu na noc.

    Naši hostia môžu počas svojho pobytu bezplatne využiť parkovanie priamo v objekte, detské ihrisko, či altánok s grilom a ohniskom.

    Check in/Check out
    Váš príchod do penziónu je možný v dohodnutom termíne popoludní po 14:00 hodine. Vo výnimočných prípadoch po vzájomnej dohode aj skôr, ak nám to umožní aktuálna situácia. Vašu izbu je potrebné uvoľniť v deň Vášho odchodu do 10:00 hodiny ráno.

    Reštaurácia
    Otvorené denne od 10:30 do 22:00
    Reštaurácia Tri Koruny je vizuálne neutrálnym príjemným priestorom, v ktorom vkusne dotvára interiér poctivé smrekové drevo, ktoré úžitkovo i dekoračne určuje minimalistický štýl interiéru. Drevená textúra na stenách i barovom pulte v kombinácii s jemnými svetlými farbami pôsobí elegantne a vopred naznačuje štandard, v ktorom je reštaurácia vedená. V bežnom režime je pre návštevníkov pripravených 60 miest, v prípade potreby je však priestor možné upraviť do podoby, v ktorej prevádzkovateľ usadí a obslúži až 110 hostí. Pre akcie, ktoré uvítajú tanečný parket, je možné priestor efektívne upraviť opäť na počet 60 ľudí. Od 1.7.2015 sa rozbehol plný chod reštaurácie, ktorá ponúka do 22:00 výber z jedálneho lístka. Zákazníci sa môžu tešiť na zaujímavé a moderné jedlá, chýbať však nebude ani tradičná kuchyňa.

    Životné udalosti
    Môžete ich osláviť v našej reštaurácii, ktorá Vám ponúka kompletný servis stolovania i gastronómie. Pre Vaše pohodlie ponúkame štandardnú kapacitu 60 osôb. Zároveň Vám na mieru zabezpečíme cateringové služby aj mimo našej reštaurácie.

    Tip pre Vás
    Ako malú novinku prinášame špeciálne menu pre páry, ktoré si môžu vybrať zo špecialít ako stvorených pre príjemnú večeru vo dvojici.

    About us
    Tri Koruny (Three Crowns) is the highest peak of Pieniny (982 m a.s.l.). Aesthetically it represents the most appealing view one can experience in here. We decided to name our pension after this most attractive place of the cross-border national park.
    Pension Three Crowns is located in the centre of Spišská Stará Ves, next to the main road heading to the Pieniny National Park. Its family atmosphere will make you feel home, calm and positively energized. Our pension is a reconstructed building authorized for use in 2015. Its unique architectonical solution preserves beauty of past times in form of reconstructed stone cellars and blends it with modern interior design of the pension house. Pension Three Crowns is not only a place to rest and lodge comfortably, it is also a place to actively relax, sport, visit cultural and social events, and for families with children to enjoy their harmonic holidays. Possibilities to explore the region are extended by vicinity of the national border with Poland that expands your horizons to meet new culture, customs, gastronomy or social characteristics of Polish neighbours.

    Rooms
    Arranged in standard, five double rooms are currently available, offering aesthetically pleasant timeless design largely due to their illuminating features. As standard comes a TV, internet, safe, bathroom and toilet, storage room, desk, bedside tables with lamps and a view towards the main street of the town.
    We also offer family suites with highly comfortable accommodation for families with children.

    Price list
    Double rooms with breakfast:
       Double room for one person - 45 € /night
       Double room for two people - 55 € /night
    MINI suite with breakfast:
       MINI suite for one person - 40 € /night
       MINI suite for two people - 55 € /night
       MINI suite: extra bed - 20 € /night
    Family suite with breakfast:
       Family suite for one person - 45 € /night
       Family suite for two people - 60 € /night
       Family suite: cot for child - 5 € /stay
       Family suite: extra bed - 20 € /night

    Price includes: accomodation, breakfast, parking.
    Accommodation fee: 0,50 € per night.

    Check in/Check out
    Your arrival is possible at the agreed time in the afternoon after 14:00 o'clock. In exceptional cases, by mutual agreement earlier according to the current situation. Your room needs to be released on the day of your leave until 10:00 am.

    Restaurant
    Open daily 10:30 - 22:00
    Restaurant Three Crowns is a visually neutral place, interior of which is elegantly filled with genuine spruce wood that defines minimalistic style of the interior from utility and decoration point of view. Wooden texture on the walls and a bar desk combined with mild light colours make an impression of elegance and indicate the standard of the restaurant. Usual operation offers 60 seats for visitors, on request it can be rearranged to host up to 110 people. For events where a dancing floor is preferred, the room can be effectively brought back to its original capacity. Starting July 1st 2015 the restaurant runs in full mode offering meals until 10 p.m. Customers can be looking forward to modern and interesting meals but certainly will not miss our traditional cuisine.


webmaster