Penzión NOVA    Spišská Stará Ves


TELEFÓN: ++421-52-4822178
MOBIL: ++421-948-103690
++421-905-160534
EMAIL: restassv@gmail.com
WWW: www.penzionnova.eu
www.pieniny.sk/penzionnova/
GPS: N 49.384766°
E 20.359419°
ADRESA: SNP 504/99
061 01 Spišská Stará Ves

    Penzión Nova sa nachádza v centre mestečka Spišská Stará Ves v nádhernom prírodnom prostredí Zamaguria a Pienin. V bezprostrednej blízkosti nášho mestečka tečie rieka Dunajec, ktorá je známa svojím splavom na pltiach a taktiež raftingom.
    Spišská Stará Ves hraničí na severe s Poľskou republikou a na západe sa nachádza náš najväčší národný park TANAP.
    Nachádzame sa v bezprostrednej blízkosti mnohých turistických destinácií ako sú: Červený Kláštor, múzeum kartuziánskych mníchov Červený kláštor, Haligovské skaly i dedinka Jezersko, v ktorej je vlek. Tento vlek je prepojený so Ski Bachledova a vlekom Malá Franková.
    Ďalšou turisticky zaujímavou lokalitou je dedinka Osturňa. Hneď za hranicou sa nachádza hrad Niedzica, hrad Czorsztyn a priehrada, po ktorej sa môžete previesť loďou.
    V blízkosti penziónu v obci Jezersko sa nachádza Chodník korunami stromov.

    Novootvorený penzión je nadstavbou priamo nad reštauráciou a jeho kapacita je 43 lôžok umiestnených v 2 dvojposteľových izbách, 8 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, jednej rodinnej izby a dvoch apartmánov.
    Každá táto izba má svoj balkón a sociálne zariadenie.
    Apartmán je tvorený dennou izbou, spálňou, jeho súčasťou je aj mini-bar a trezor.
    Moderne zariadené izby a apartmány ponúkajú príjemné ubytovanie, kde nechýba LED televízor, WiFi internetové pripojenie, vlastné sociálne zariadenie so sušičom na vlasy a hotelovou kozmetikou.
    K dispozícii sú aj detské postieľky na vyžiadanie.

    Reštaurácia Nova ponúka pravé zamagurské špeciality, domáce múčne i zabíjačkové jedlá. U nás môžete raňajkovať, obedovať a aj večerať a to výberom jedla z jedálneho lístka alebo pizze.
    Reštaurácia Nova ponúka svoje služby pri organizovaní svadieb a svadobných hostín.
    Ak máte záujem o zorganizovanie firemnej alebo rodinnej akcie, ponúkame vám viaceré alternatívy: sálu, reštauráciu, výčapnú miestnosť, detský kútik, v lete terasu pri rybníku alebo terasu pri jedálni.


webmaster