Penzión Hanečáková    Vyšné Ružbachy


MOBIL: ++421-908-068958
EMAIL: info@hanecakova.sk
WWW: www.hanecakova.sk
www.pieniny.sk/hanecakova/
GPS: N 49.310526°
E 20.567812°
ADRESA: 065 02 Vyšné Ružbachy 308

    Penzión Hanečáková sa nachádza v tichej časti obce Vyšné Ružbachy v blízkosti lyžiarskych vlekov. Svojou polohou priamo pri lyžiarskom vleku je vhodný nielen na nenáročné prechádzky po lese, zber lesných plodov, pešie túry po Spišskej Magure, ale aj na lyžovanie na umelo zasnežovaných zjazdových tratiach.
    Vyšné Ružbachy sú známe svojimi kúpeľami a liečivou prírodnou minerálnou vodou, je tu k dispozícii krytý bazén, vodoliečba, sauna, termálne kúpalisko, 8 lyžiarskych vlekov, bežecké lyžiarske trate a požičovňa lyžiarskeho výstroja.
    Z penziónu je možné podnikať výlety na hrad a skanzen Stará Ľubovňa, splav Dunajca v Pieninách, navštíviť historické mestá Kežmarok, Spišská Belá, kaštieľ Strážky a Vysoké Tatry.

Ubytovanie:
    Penzión poskytuje ubytovanie samostatnom objekte v piatich izbách (4 posteľových) s vlastným WC a sprchou. V zariadení je spoločenská miestnosť s chladničkou. V lete hostia môžu opekať alebo grilovať na ohnisku na dvore.
    Výhradne pre rodiny s deťmi prenajímame aj 4 izby v polyfunkčnom dome, v ktorom sa nachádza aj reštaurácia, ktorá ponúka komplexné stravovacie služby.
    Penzión sa nachádza neďaleko areálu kúpeľov Vyšné Ružbachy, ktoré poskytujú svoje služby aj ambulantne a ponúkajú v letnej sezóne unikátne termálne kúpalisko a možnosť jazdenia na koni.

Cena ubytovania za osobu na noc zima a leto: 11 €.
    Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Stravovanie:
    - raňajky 3,30 €
    - obed 4 €
    - večera 4 €
    - polpenzia 7,50 €
    - plná penzia 10,70 €


webmaster