Dunajec Village    Červený Kláštor


TELEFÓN: 00421-52-4822027 recepcia
MOBIL: 00421-903-754197
FAX: 00421-52-4822027
EMAIL: recepcia@dunajec.sk
WWW: www.dunajec.sk
www.pieniny.sk/dunajecvillage/
GPS: N 49.388990°
E 20.420843°
ADRESA: 059 06 Červený Kláštor 12

    Ponúkame Vám: ubytovanie, stravovanie, pripravíme Vám rodinné oslavy, svadby, plesy, školy v prírode, školské výlety, firemné akcie, teambuildingy, kongresy, konferencie, semináre.

POLOHA:
    Dunajec Village sa nachádza v severovýchodnej časti Slovenska, v malebnom regióne Zamaguria, v obci Červený Kláštor. Čistá príroda Pieninského národného parku, ktorá obkolesuje Dunajec Village vyniká neobyčajnými prírodnými krásami, bohatou faunou a flórou. Vďaka zachovanej ľudovej architektúre, typickému folklóru, historickým a kultúrnym pamiatkám, liečivým prameňom a rôznym možnostiam športového či oddychového vyžitia je toto miesto vhodné pre všetky vekové kategórie.
    Novozrekonštruované zariadenie bolo uvedené do prevádzky v roku 2004 a od tejto doby poskytuje kvalitné služby v plnom rozsahu. K pohodliu pobytu prispieva využívanie kvalitných služieb, ktoré Dunajec Village ponúka - ubytovanie, kulinárske umenie a množstvo miestnych gastronomických špecialít, splav na drevených pltiach riekou Dunajec, adrenalínový splav na raftoch, využívanie vlastných športovísk a poznávacie zájazdy do blízkeho i širokého okolia.

UBYTOVANIE:
    Domčeky sa nachádzajú v atraktívnom prostredí Pieninského národného parku a sú obkolesené čistou prírodou, ktorá ponúka návštevníkom na obdiv svoje bohatstvá, poskytuje čistý vzduch a duševný pokoj.

    K dipozícii je 18 domčekov troch rôznych kategórií:
    Domčeky EXKLUZÍV: (8 domčekov)
    Vychutnajte si maximálnu pohodu v domčekoch, ktoré zahŕňajú dve dvojlôžkové a jednu jednolôžkovú izbu vyššieho štandardu. K vybaveniu patrí chladnička, rýchlovarná kanvica, TV, WiFi a sociálne zariadenie.
    Domčeky KLASIK: (7 domčekov, z toho 1 bezbariérový)
    Domčeky s kapacitou 4-6 osôb, kde každý domček je plne vybavený dvoma spálňami s dvoma lôžkami, spoločenskou miestnosťou, štandardným sociálnym zariadením (WC, sprcha, umývadlo) a WiFi.
    Domčeky poschodové: (3 domčeky)
    Domčeky s kapacitou 5-7 osôb, kde 5 pevných lôžok sa nachádza na poschodí. V dolnej časti domčeku sa nachádza sociálne zariadenie a spoločenská miestnosť s gaučom.

STRAVOVANIE:
    Štýlová reštaurácia pre každodenné posedenie, ale aj pre výnimočné udalosti.
    Vaše vysnívané udalosti Vám pripravíme podľa želania - svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové slávnosti, plesy, promócie a firemné akcie.
    V reštaurácii ponúkame možnosť raňajok, polpenzie aj plnej penzie. Možnosť výberu z menu, kde nájdete množstvo gastronomických špecialít a tradičných jedál. Využite aj našu Kolibu - posedenie na čerstvom vzduchu pri hudbe a k tomu chutné jedlo z grilu sa tak stane ideálnym miestom pre stretnutia s priateľmi alebo inej príležitosti.

    Priestory s možnosťou stravovania:
       - veľká štýlová jedáleň (80 miest)
       - jedáleň (40 miest)
       - salóniky (15 miest)
       - rozptylová hala s krbom (20 miest)
       - sedliacka izba s gazdovským ohniskom (25 miest)
       - presklená zimná záhrada (40 miest)
       - vonkajšia terasa
       - koliba

ŠPORT, ATRAKCIE, VOĽNÝ ČAS, VÝLETY:
    Dunajec Village má bohatú ponuku športového využitia. K dizpozícii je futbalové ihrisko, antukový tenisový kurt (v areáli múzea), klubovňa, detské preliezačky, požičovňa bicyklov a raftových člnov.
    Hlavnou atrakciou Pienin a Zamaguria je plavba na drevených pltiach po rieke Dunajec. Plavba je dlhá 9 km začína v Červenom Kláštore a končí v obci Lesnica. Plavba trvá hodinu až hodinu a trištvrte. Na požiadanie vieme zabezpečiť splav s goralskou muzikou a slivovičkou na spríjemnenie jazdy. Dunajec je vhodný aj pre športové lode typu raft, kanoe a kajak. Splav na raftových člnoch je vhodný aj pre deti a osoby, ktoré ešte nesedeli v člne, keďže v člne sa počas celej plavby nachádza inštruktor.
    Zabezpečujeme prepravu osôb mikrobusom Renault (1+16 osôb) a Volkswagenom Transporterom (1+8 osôb).

    V spoločnom areáli sa nachádzajú aj Kúpele Červený Kláštor Smerdžonka, kde Vám vieme zabezpečiť ubytovanie a liečebné procedúry.

   
Ponuka výletov do okolia je veľmi bohatá. Navštívte tento čarokrásny kút Slovenska a prežite nezabudnuteľné chvíle.
    Radi Vás, ctených zákazníkov, u nás privítame a presvedčíme o kvalite poskytovaných služieb.webmaster