Penzión Diana    Spišská Stará Ves


MOBIL: ++421-911-610309
++421-903-286881
EMAIL: jozef.gurecka@gmail.com
WWW: www.pieniny.sk/diana/
GPS: N 49.383462°
E 20.360831°
ADRESA: SNP 134
061 01 Spišská Stará Ves

    Penzión Diana sa nachádza v malebnom kúte na severe Slovenska - v Zamagurí, v centre mestečka Spišská Stará Ves. V blízkom okolí je množstvo lyžiarskych vlekov pre začiatočníkov aj pre najnáročnejších, bežecké trasy po hrebeňoch Spišskej Magury až po Pieniny.
    Najväčšia atrakcia s dlhodobou tradíciou je splav na pltiach po hraničnej rieke Dunajec a pasovanie za Gorala. Taktiež sa v tomto regióne nachádza veľa kultúrnych pamiatok (Červený kláštor, Stará Ľubovňa, Spišský hrad, Kežmarok, Levoča, Spišská Sobota, ...).
    Za hranicou s Poľskom je známe vodné dielo jezioro Czorsztyńskie (3 km) s možnosťou pestovania vodných športov, kúpeľné mestečko Szczawnica (22 km) a trhové mesto Nowy Targ (29 km).

Penzión poskytuje ubytovanie v dvoch apartmánoch a v jednej izbe:
    Apartmán č.1 - pozostáva z dvoch izieb - spálňa (1/2+1) a obývacia izba s TV, chladničkou, rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa s vaňou a WC a pripojenie na internet
    Apartmán č.2 - pozostáva z dvoch izieb - spálňa (1/4+1) a obývacia izba s TV, chladničkou, rozťahovacím gaučom pre 3 osoby, kúpeľňa s vaňou a WC
    Izba č.3 - pozostáva z jednej izby - spálňa (1/2+1) s TV, chladničkou, kúpeľňa s vaňou a WC

    V penzióne je k dispozícii poľovnícka reštaurácia. Kapacita reštaurácie s barom je 40 miest.
    Pre ubytovaných hostí slúži uzavreté parkovisko pri penzióne.

    V rámci agroturistiky je zaujímavá návšteva neďalekej farmy (2 km od penziónu).
    Kolektív pracovníkov penziónu dokáže zabezpečiť pre náročných zákazníkov jazdu na koni, na koči, cykloturistiku, pešiu turistiku, zber húb, rybolov, poľovačku, agroturistiku, tenisový kurt a iné atrakcie.

Cenník:
    - ubytovanie 15 € za osobu na noc
    - raňajky 5 € za osobu


webmaster