Chaty Pieniny    Červený Kláštor


TELEFÓN: ++421-52-4822656
MOBIL: ++421-915-890937 Jozef Bednarčík
++421-905-471108 Ing. Jozef Hrivko
FAX: ++421-52-4822525
EMAIL: info@penzionpltnik.sk
WWW: www.chatypieniny.sk
www.pieniny.sk/chatypieniny/
GPS: N 49.389978°
E 20.397523°
ADRESA: 059 06 Červený Kláštor 93

    Chcete zažiť príjemné chvíle v Pieninách - v kraji pltníkov a lietajúceho mnícha Cypriána?

Charakteristika
    Ubytovanie v typických goralských dreveniciach, kde nájdete okrem kvalitného ubytovania aj stravovacie a všetky ostatné služby potrebné k pešej, cyklo a vodnej turistike vrátane požičovne športových potrieb, multifunkčného športového ihriska s umelým povrchom, wellnesu a podobne.

    Navštívte nové goralské drevenice, ktoré sú situované v prekrásnom prostredí vstupnej brány do Pieninského národného parku. Ležia na brehu rieky Dunajec s čarovným výhľadom na dominantu Pienin - vrch Tri Koruny, priamo v centrálnom nástupisku na plte.
    Umiestnenie dreveníc je pri obci Červený Kláštor. Je strediskom cestovného ruchu s medzinárodným významom a turistickou perlou Zamaguria oplývajúcou nielen darmi zachovalej prírody, ale aj bohatými historickými a kultúrnymi tradíciami.

Ubytovanie
    Chaty Pieniny tvorí 6 samostatne stojacich dreveníc.
    Každá drevenica je je kompletne vybavená a vkusne zariadená. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa, dvojlôžková izba a sociálne zariadenie (WC+sprcha). V podkroví sú 2 trojlôžkové izby a sociálne zariadenie (WC+sprcha). Celková kapacita je 8 lôžok.
    Súčasťou každej drevenice je bezplatné parkovisko a prístrešok s možnosťou grilovania. Dostupnosť k dreveniciam je veľmi dobrá.
    Drevenice sú veľmi vhodné pre rodiny s deťmi, menšie skupiny turistov alebo aj pre individuálnych klientov.
    Každý návštevník má zabezpečené súkromie, kto však bude chcieť môže využívať kompletné služby susediaceho areálu Penziónu Pltník, t.j. gastronomické, športové, relaxačno-oddychové, informačné a podobne.

Stravovanie
    V každej drevenici je k dispozícii kompletne vybavená kuchynka s varičmi, elektrickou rúrou, mikrovlnka, rychlovarná kanvica, riad, príbor. Pri každej drevenici je aj prístrešok kde si môžete grilovať, či variť guľaš.
    Penzión Pltník ponúka reštauráciu s krbom, zimnú záhradu, kolibu s grilom a terasou a rýchle občerstvenie.

Wellness
    Každý bývajúci v dreveniciach môže využívať aj wellness, ktoré je v blízkom Penzióne Pltník. K dispozícii je fínska sauna, hydromasážna vaňa, infra sauna, parný box a masáže.
    NOVINKA: plavecký bazén 18x9 m + detský bazén 8x6 m + tobogán + vyhrievaná voda 26-28 °C.

Cenník
   
    Daň z pobytu: 0,70 € /osoba/noc.
    * pri ubytovaní len na jednu noc budeme účtovať viac o 30% z pultovej ceny
    Vybrané termíny ako napríklad: Zamagurské folklórne slávnosti, Stretnutie goralov, Veľkonočné sviatky, Vianočné sviatky, Silvester a pod. - cena dohodou.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Penzióne Pltník a Campingu Dunajec vzdialených 70 m od objektu.


webmaster