Chata Bora    Malá Franková


TELEFÓN: ++421-52-4822884
MOBIL: ++421-903-881482
++421-907-155448
EMAIL: info@chatabora.sk
WWW: www.chatabora.sk
www.pieniny.sk/bora/
GPS: N 49.324114°
E 20.305491°
ADRESA: 059 78 Malá Franková 131


Pieniny, kraj vhodný na dovolenku
    Ak neviete kam na dovolenku, mame pre vás tip. Ubytujte sa v našej chate Bora, ktorú ponúkame na ubytovanie - prenájom v krásnom a tichom prostredí Pienin, v blízkosti rieky Dunajec. Urobte si krásnu dovolenku, na ktorú tak skoro nezabudnete. Prenájom chaty Bora v krásnom prostredí Pienin, je ideálnym miestom na pobyt pre milovníkov prírody, turistiky, športovo založených ľudí, pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí potrebujú zregenerovať svoje telo i dušu a načerpať fyzické a psychické sily.
    V zime je Zamagurie príťažlivé vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami, predovšetkým v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Bachledova-Franková (3 km) a v Jezersku, Spišských Hanušovciach, Červenom Kláštore a Osturni.

Prenájom a ubytovanie v chate Bora
    Pieniny, kraj na severovýchode Slovenska je obdarený nesmiernym bohatstvom prírodných krás i vzácnymi umelecko-historickými pamiatkami, kraj svojrázneho folklóru a jeden z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu v krajine. Práve v tejto časti prekrásnej prírody Pienin, len pár kilometrov od obce Červený Kláštor, ktorý je vstupnou bránou do Pieninského národného parku (PIENAP), sa pri obci Malá Franková vo veľkom a peknom areáli nachádza chata Bora.
    Chata Bora ponúka útulné ubytovanie - prenájom pre 15 ľudí v 5 izbách.
    Dve priestranné spoločenské miestnosti spolu s plne vybavenou kuchyňou a dvomi kúpeľňami sú zárukou komfortného pobytu. Návštevníkom chaty je k dispozícii prírodné jazierko, záhradné posedenie, gril, pieskovisko a rôzne športové potreby.

Ubytovanie a prenájom chaty je k dispozícii celoročne.

Vybavenie chaty:
    - 1x spoločenská miestnosť s barovým pultom
    - 1x spoločenská miestnosť s krbom, posedením, TV-SAT a jedálenským stolom
    - kuchynská linka vybavená sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, kombinovanou chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou
    - veľká terasa s posedením
    - na každom poschodí sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút alebo vaňa, WC)
    - 2x dvojposteľová izba
    - 1x dvojposteľová izba s možnosťou + 1 prístelka
    - 1x dvojposteľová izba s možnosťou + 2 prístelky
    - 1x trojposteľová izba s možnosťou + 1 prístelka


webmaster