Chata Bea    Jezersko


MOBIL: ++421-910-920596
EMAIL: chatabea@gmail.com
WWW: www.pieniny.sk/bea/
GPS: N 49.305853°
E 20.355858°
ADRESA: 059 04 Jezersko 6

    Chata Bea sa nachádza v zamagurskej obci Jezersko pod hrebeňom Spišskej Magury. Objekt ponúka možnosť nenáročných prechádzok po lese, zber lesných plodov, návštevu Jezerského jazera, peších túr po Spišskej Magure a cyklistických vychádzok po okolí.
    V zime je možnosť lyžovania priamo v obci na udržiavaných zjazdových tratiach prepojených s lyžiarskym strediskom Ždiar-Bachledova dolina.
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, hrad Niedzica, Kežmarok), na splav Dunajca v Pieninách, do Vysokých Tatier a na termálne kúpaliská Vyšné Ružbachy, Vrbov a AquaCity Poprad.

Popis objektu (10 lôžok):
    - 1 samostatná izba s balkónom (1/4)
    - 2 samostatné izby (1/4, 1/2)
    - spoločenská miestnosť s krbom, FTV, posedením, jedálenským stolom a vybavenou kuchynskou časťou (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica)
    - sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC)
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - posedenie s ohniskom a grilom
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - kúrenie teplovzdušným krbom a elektrické
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v blízkosti lesa v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za objekt na noc v letnom období od 50 €, v zimnom období od 60 €, počas sviatkov a mimo sezóny cena dohodou.


webmaster